Bláznivý, hlúpy Valentín.

Autor: Michal Pigula | 14.2.2012 o 18:08 | (upravené 14.2.2012 o 19:15) Karma článku: 6,90 | Prečítané:  714x

14. február 2012. Začína Liga Majstrov. Je utorok. Vonku už nie je taká zima ako pred týždňom. Ostáva 15 dní na podanie prihlášok na VŠ. A mimochodom, je sviatok zaľúbených!

Je toľko iných vecí, na ktoré sa v dnešný deň dá sústrediť, no predsa sa väčšina z nás upriami na lásku. Ja osobne nepatrím k tým, ktorí sa z tohto sviatku snažia urobiť mini Vianoce, no ani k tým, ktorí si prajú, aby už bolo zajtra.

Každopádne, na Valentína je vždy veselo. Za to "ho" uznávam. Čarovný 14. február prejavuje snahu o vytrhnutie vzťahov zo stereotypu, dáva možnosť na začiatok nových a pre niektorých bezohľadných cynikov je to dokonca ideálny dátum na to aby "dali holke koniec". Česť takýmto výnimkám očividne platí, keďže som si vo vlaku so spolucestujúcimi nechtiac vypočul rozhovor jedného "vzťahom-unudeného" chalana, ktorý sa chvastal, že on JU  práve dnes pustí k vode. Smutný fakt číslo 1.

Hlúpy.

Láska je otáznik. Pre tých, ktorí ju hľadajú a zároveň pre tých, ktorí si myslia, že ju už našli. Sviatok sv. Valentína nám asi len ťažko dá odpoveď na otázku, čo láska v skutočnosti je, keďže komerčný obraz lásky a kupovania si darov od výmyslu sveta nám bol vsugerovaný západom. Smutný fakt číslo 2.

Bláznivý.

Preto všetkým šťastne zadaným prajem, aby sa o mohli o rok stále tešiť z toho, že majú jeden druhého a tým, ktorí po partnerovi túžia, prajem mnoho trpezlivosti, málo omylov a každý "single" deň úsmev na tvári. Nech je tak každý deň

Valentín. :)

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Trump sa stane 45. prezidentom Spojených štátov

Donald Trump sa v piatok 20. januára stane oficiálne 45. prezidentom USA.

PRIMÁR

Prečo sa vám oplatí skoncovať s cigaretami

Vypočítajte si na kalkulačke SME o koľko si skracujete život a koľko peňazí strácate.


Už ste čítali?